ساخت تردمیل برای دوچرخه و تمرین

مقدمه

مقدمه

این یومیک برای ساخت یک دوچرخه ثابت به کمک دوچرخه خودتونه، یعنی شبیه به تردمیل.

اکثر افراد دوچرخه دارند. ولی اغلب از اون برای تمرین و ورزش استفاده نمی کنند چون خیلی وقت ها فضای مناسبی برای اون ندارند، از نظر جوی وضعیت هوایی همیشه مناسب برای سواری وجود ندارد و معمولا در شب استفاده از اون رو در هوای آزاد سخته. تمامی این مشکلات وقتی که دوچرخه در فضای داخل و مناسبی استفاده ببشه برطرف می شه و سواری با اون بسیار لذت بخش می شه. لذا ساخت وسیله ای که استفاده از دوچرخه در فضای داخل رو فراهم کنه بسیار کمک می کنه و افراد رو تشویق می کنه تا از دوچرخه بیشتر استفاده کنند و سلامت جسمی رو برای خودشون فراهم کنند. لذا این وسیله ای که امروز طرز ساخت اون را به شما معرفی می کنم بسیار برای شما جالب و مفید خواهد بود.

از مهمترین مزایای این وسیله نسبت به دوچرخه ثابت و تمرینی که با قیمت های زیاد بفروش می رسه اینه که در این وسیله از همون دوچرخه خود شما استفاده می شه  براحتی می تونید اون رو سوار بر وسیله ای که ساختید کنید و از اون جدا کنید. همینطور مزیت دیگر این وسیله اینه که در این نوع وسیله تمام بدن شما درگیر ورزش و تمرین میشه (همانند یک دوچرخه سواری واقعی) ولی در دوچرخه های ثابت فقط پاهای شما درگیر .رزش و تمرین هست و لذا لذتبخش تر می شه.

ساخت این وسیله با توجه به هزینه اون و زمان ساختش بسیار بسیار به صرفه تر از یک دوچرخه ثابت هست و همینطور بسیار لذت بخش. همینطور ساختش آسان است و یا دونستن نکات ابتدایی ساخت و چند تا ابزار ساخته می شه نیاز به تجربه ساخت زیادی نداره. با توجه به اینکه طرز ساخت این وسیله آسان است، نیازی ندیدم که همه جزئیات رو بیان کنم و شما رو گیج کنم، با توضیحات و از روی تصاویر تمامی جزئیات و نکاتی که باید درنظر بگیرید رو به راحتی متوجه می شوید.

حالا با هم مراحل ساخت این یومیک رو می بینیم.

نظرات شما