ساخت کلک تفریحی چوبی

رایگان

مقدمه

مقدمه

کلک یک نوع قایقه که از چند تا الوار یا تخته استفاده شده و زیر اون معمولا از بشکه برای بهبود ماندگاری قایق روی آب استفاده می کنند. کلک برای آبهای آرام ساخته میشه و توی رودخانه ها و دریا ها اصلا از این وسیله استفاده نمیشه و استفاده از اون توی آبهای تند و دریاها خطرناکه. این کلک کلا از اجسام دورریختنی ساخته شده، تخته چوب ها، بشکه ها و حتی موتوری که برای حرکت اون در نظر گرفتم. البته بعد از ساخت اون اون رو بهبود دادم و می گم که برای بهبود اون چی کار کنین. کلک در مجموع تحمل وزن 5 نفر رو براحتی داره و براحتی توی دریاچه نزدیک ازاون استفاده می کنیم. اونجا هم ماهیگیری میکنیم، هم روی کلک کباب میزنیم و از طبیعت لذت می بریم. هرچند که سرعت کلک ساخته شده، زیاد نیست، ولی باهاش میتونم هر جایی که دوست دارم برم. با هم طرز ساخت این یومیک رو می بینیم.

نظرات شما

avatar

brown bear 1394/02/02 00:40:44

ببخشید میتونم بدونم شما کجا زندگی میکنید و از این کلک تو کجاهای ایران میشه استفاده کرد؟

avatar

Daimen 1394/02/02 17:18:25

بله، شمال ایران هستیم و این قایق ها یا کلک ها برای آب های آرام (شبیه به دریاچه ها) استفاده میشه. معمولا توی شمال یک دریاچه ها ی مصنوعی به نام آب بندان وجود داره که عمق اونها در بیشترین نقاط شاید به دو متر نرسه. معمولا توی هر روستایی چندتایی از این ها وجود داره.

avatar

ali d x 1395/05/11 02:55:15

سلام یومیک خوبی بود من از غرق شدن میترسم میشه کمکم کنید که یک جوری بسازمش که جرات کنم تو آب بندازمش و روی سطحش قدم بزنم من حتی از ترس بهش یک موتور دیگه هم اضافه کردم ترسم به خاطر اینکه قبلا کلاس شنا میرفتم و یک روز پریدم تو عمق خیلی زیاد و نتونستم خودمو بالا بکشم و نجاتم دادان و الان خیلی از آب میترسم