ساخته‌های خود را به اشتراک گذاشته و درآمد کسب کنید

رایگان

نحوه انتشار یومیک – قسمت مقدمه

نحوه انتشار یومیک – قسمت مقدمه

انتشار یومیک یکی از ساده ترین کارهایی است که تا کنون با آن روبرو شده اید.

از آنجاکه هدف ما انتشار مطالب توسط همه اشخاص با هر سطح دانش و تجربه ایست ، پس این قسمت باید بگونه ای باشد که کاربران بتوانند ساخته های خود را بصورت مرحله به مرحله ، به همراه عکس، ویدئو، فایل ضمیمه و توضیحات کافی براحتی ارسال نمایند. لذا این قسمت تا حد امکان ساده و کاربردی ساخته شده است. برای افزودن مطلب جدید تحت عنوان یومیک، کافی است پس از ورود به سایت از گزینه های دسترسی سریع در قسمت بالای سایت استفاده نمایید (تصویر اول) و یا بعد از ورود به پنل کاربری، گزینه افزودن یومیک جدید از منوی یومیک من را انتخاب نمایید (تصویر دوم). پنجره ای برای شما نمایش داده میشود (تصویر سوم و چهارم) که :

• امکان افزودن عکس به هر تعداد و به ترتیبی که بخواهید برای آن مرحله وجود دارد

• امکان افزودن عنوان یومیک وجود دارد

• امکان افزودن مقدمه کوتاه یک خطی وجود دارد که این مقدمه کوتاه در صفحه اول سایت و زیر تصویر اول نمایش داده می شود

• سپس امکان افزودن متن اصلی مرحله مقدمه فراهم است. محدودیتی برای این قسمت وجود ندارد و هر مقدار که لازم است میتوانید توضیحات اضافه نمایید.

• در نهایت هم امکان افزودن فایل های ضمیمه بصورت فایل های ویدئویی و یا فایل های کمکی مانند نقشه یا الگو در قالب فایل فشرده (zip و یا rar) وجود دارد (تصویر پنجم).

چند توضیح و راهنمایی:

• تصاویر افزوده شده از راست به چپ مرتب و نشان داده میشوند. یعنی اولین تصویر سمت راست به عنوان تصویر اول مطلب ارسالی شما خواهد بود (تصویر ششم).

• امکان ویرایش تمامی بخش ها شامل عکس، متن، فایل ضمیمه، متن، گروه‌بندی ها و ... بعد از ارسال برای تایید و تا زمانی که مطلب منتشر نشده است، وجود دارد (تصویر هفتم).

نظرات شما

avatar

danielwatts 1394/06/09 00:10:16

سلام یه یومیک جالب دارم ولی انگلیسیه یه ایمیل بهم بدین تا براتون ارسالش کنم خودتون ترجمه کنین ودرسایت قراربدین باتشکر ایمیل من: Mahdiazizi39@yahoo.com

avatar

Reza007 1394/11/21 18:08:13

سلام من میخوام در قسمت بارگزاری فایل یک الگویی قرار بدم ولی نمیدونم چرا فایل ذخیره نمیشه باوجو این که اون فرمد لازم رو داره؟؟؟؟؟

avatar

Bazi m 1395/01/28 11:45:39

من ثبت نام که کردم فرداش دوباره ثبت نامم لغو میشه. لطفا راهنمایی کنید

avatar

سبحان 1395/04/01 14:36:33

سلام من چند تا یومیک دارم که به صورت فیلمن ایا می تونم ان ها رو به فروش برسانم