راهنمای استفاده از سایت

در صفحه اول سایت اطلاعات زیر قابل دسترسی می باشد:

منوی های اصلی: شامل تکنولوژی، کارگاهی، هنر، آشپزی و خوراک، بازی و سرگرمی و قضای باز میباشد.

منوی فیلتر:  امکان فیلترکردن مطالب بر اساس موارد تازه ها، ویژه ها، پربازدید ها، رایگان ها، پرفروش ها، محبوب ها وجود دارد. این منو در زیرگروه ها نیز قابل دسترسی است و مثلا میتوانید در زمان مشاهده  زیر گروه فلزکاری از گروه کارگاهی ، این  فیلترها را نیز اعمال نماید.

بخش موضوعات (یومیک ها): شامل تصویر اول یومیک، بهمراه اطلاعات کلی شامل عنوان و توضیح کوتاه، رایگان ، ویژه بودن، تاریخ ارسال، ناشر، تعداد مشاهده شده، گروه و زیر گروه و تعداد پسند شده توسط سایر کاربران است.

رایگان بودن: در صورتی که یومیک مورد نظر رایگان باشد، بصورت یک تگ قرمز رنگ در گوشه راست تصویر نشان داده میشود.

ویژه بودن: در صورتی که یومیک ویژه باشد، بصورت ستاره در گوشه سمت چپ نشان داده میشود. منظور از ویژه بود، کیفیت یومیک و اهمیت آن میباشد که توسط مدیریت، به یک یومیک تخصیص داده شده و ارزش آن را بالاتر می برد.

گزینه های ورود و ثبت نام: در صورتی که تمایل به خرید، پسند کردن، افزودن مطلب خودتان و ارسال کامنت داشته باشید، نیاز به ورود به سایت خواهید داشت.

امکانات زیر بعد از ورود به سایت برای شما فراهم میگردد:

افزودن یومیک جدید: امکان منتشر کردن مطالب خود تحت عنوان یومیک را در سایت خواهید داشت که جزیئات آن در ادامه بیان خواهد شد.

پنل کاریری: امکان ورورد به صفحه کاربری که جزیئات آن در ادامه بیان خواهد شد.

کیف پول: امکان خرید اعتبار که جزیئات آن در ادامه بیان خواهد شد.

منوی بیشتر: امکانات بیشتری رو بصورت گزینه دسترسی سریع  پیش روی شما قرار میدهد.

------

صفحه مشاهده یومیک ها

در صفحه مشاهده یومیک ها طالاعت زیر قابل دسترسی است:

عنوان و مراحل: عنوان و مراحل هر یومیک نشان داده شده که می توانید بین مراحل انتخاب نمایید

اطلاعات مهم یومیک: رایگان بودن، ویژه یودن بصورت تصویر نشان داده می شود.

پسند کردن: امکان پسند کردن هر یومیک بعد از ورود به سایت جود دارد تا یومیک را محبوب تر نمایید.

تصاویر هر مرحله: کلیه تصاویر هر مرحله همانند بالا نشان داده میشود که تصویر اول از سمت چپ، اولین تصویر هر مرحله میباشد.

برای انتخاب تصاویر در اندازه اصلی و بزرگتر، روی تصویر اصلی کلیک کنید.

باکس توضیحات هر مرحله: عنوان هر مرحله و توضیحات هر مرحله نشان داده میشود.

ویدئو های هر مرحله: فهرست ویدئو های هر مرحله در مست راست باکس ویدئو نشنان داده شده که با کلیک بر روی هر قسمت از باکس ویدئو، ویدئو پخش می شود.

باکس نظرات (کامنت): در صورتی که نظر یا سوالی دارید آن را مطرح نمایید. برای این قسمت نیاز به ورود به سایت خواهید داشت.

اطلاعات تکمیلی هر یومیک: که مهترین آنها سطح دسترسی به یومیک و سطح کاری یومیک است.

سطح دسترسی: درصورتی که یومیک رایگان باشد، آزاد - رایگان نمایش داده میشود. در صورتی که نیاز به خریداری باشد، به صورت محدود نمایش داده شده و در صورتی که آن را خریداری نمایدد، آزاد - خریداری شده نمایش داده میشود. همچنین درصورتی که کاربر منتشر کننده آن یومیک باشید ، بصورت آزاد - کاربر منتشر کننده نمایش داده مشود.

سطح کاری یومیک: شامل مبتدی، مقدماتی، عادی، پیشرفته و حرفه ای ست. این معیار نشاندهنده میزان مهارت و امکانات مورد نیاز برای اجرا و ساخت آن یومیک میباشد. بصورتی که مثلا سطح حرفه ای نیاز به مهارت ویژه در آن مبحث و ابزارهای و بیشتر و حرفه ای تری خواهد داشت. ضمنا در سطوح بالاتر، توضیحات کمتر و کلی تری داده میشود، چون مخاطب آن سطح بالاتری از مهارت و دانش را داراست و یومیک وارد جزئیات کمتری می شود.

 

--------------------

 

صفحه انتخاب نوع پرداخت

برای دسترسی کامل به بعضی از یومیک ها نیاز به پرداخت جهت مشاده کامل آن یومیک خواهید داشت. برای این مورد، همیشه دو گزینه پیش روی شماست:

خرید از طرق کیف پول: برای خرید از طریق کیف پول که همان اعتبار شما در سایت میباشد، نیاز به شارژ کیف پول خود خواهید داست که در صورتیکه مبلغ اعتبار شما از مبلغ لازم برای مشاهده یومیک بیشتر باشد، کافی است با انتخاب گزینه کیف پول، یومیک مورد نظر را بصورت کامل مشاهده نمایید.

خرید از طرق درگاه بانکی: برای این گزینه لازم است از طریق درگاه بانکی و توسط کارت های متصل به شبکه شتاب، اقدام به پرداخت جهت مشاهده یومیک نمایید.

در هر دو صورت، یک بار روش پرداخت و اطلاعات کلی یومیک مورد نظر به شما نمایش داده شده و توسط شما تایید خواهد شد و بعد از پرداخت نیز به یومیک مورد نظر برای همیشه دسترسی خواهید داشت.

 

---------------------

 

بخش پنل کاربری

برای ورود به بخش پنل کاریری، بعد از ورود روی علامت آدمک در گوشه سمت چپ و بالا کلیک نمایید تا وارد بخش پنل کاربری شوید

 

درصفحه اصلی پنل کاریری (پیشخوان) اطلاعات کلی از حساب کاربری خود را خواهید دید.

 

 

بخش حساب کاربری اطلاعات مربوط به آمار فروش یومیک های منتشر شده توسط کاربر، امکان ارسال درخواست تسویه حساب برای برداشت مبلغ درآمد حاصل از انتشار یومیک در سایت، فهرست تسویه حساب های قبلی کاربر، افزایش (خرید) اعتبار و شارژ کیف پول، تراکنش هاس کاربر شامل یومیک های خریداری شده و مبالغ پرداخت شده، و پرداخت های کاربر خواهد بود.

بخش یومیک من شامل افزودن یومیک جدید برای امکان انتشار یومیک توسط کاربر، یومیک های قبلی منتشر شده توسط کاربر، یومیک های در انتظار تایید توسط مدریت ویومیک های ناتمام که هنوز توسط کاربر برای تایید به مدیریت اراسل نشده و یا توسط مدریت به کاربر برای تصحیح ارجاع داده شده است.

بخش تنظیمات کاربری نیز برای وارد کردن اطلاعات کاربری و شماره حساب برا یدریافت درآمد از سابت و تغییر رمز ورود می باشد.

 

برای افزایش اعتیار کاربری و شارژ کیف پول، یکی از گزینه ها را انتخاب نمایید و به بانک ارجاع داده خواهید شد.

در حالت فعلی 4 گزینه اعتبار وجود دارد که اعتبار ویژ ه (اعتبار قرمز رنگ) شامل مبلغ 1000 تومان شارژ هدیه و رایگان می باشد.